פירוק והרכבת רהיטים ירושלים

החלטתם על יום המעבר, אתם מתרגשים מעצם המחשבה על היום המיוחל, בו תצאו כבר סוף-סוף מהדירה עם שותפים, ותעברו למקום משלכם.
אתה והחברה כבר מזמן מדברים על זה, וטוב שהפעם זה נראה, כאילו הכל הולך להסתדר. גם היא רוצה לעבור לגור ביחד, וגם אתה. חשבתם על כל האופציות, שכר הדירה ישולם על-ידי שניכם, חצי-חצי, כי שניכם עובדים במקביל ללימודים באוניברסיטה העברית.
היא לומדת משפטים בהר-הצופים, ואתה – תואר שני בביולוגיה בגבעת-רם. כדי שיהיה נוח לשניכם מצאתם לכם דירה במרכז העיר, אין לכם רכב, אז אין בעיה עם החנייה.
אותו מספר קו האוטובוס מגיע גם ללימודים שלה, וגם לשלך, רק כיוונים שונים. בערב, שניכם מגיעים לדירה במרכז העיר.
חשבתם על הכל, אך אתם עובדים כמו חמורים, וצריך להתעסק עם המעבר. אתם בכלל לא מגיעים לעניין האריזה, והיום הזה לו אתם מחכים אכן מתקרב ובא.
אתם כבר בדור של האינטרנט, מתיישבים ליד המחשב ומקלידים: העברת דירות בירושלים, או הובלה: שירותי אריזה ירושלים. מנועי החיפוש העכשוויים עושים את המלאכה – והנה אתם מסודרים, הגעתם למקום הנכון, ולאיש הובלה נכון – הובלות יבגני. מה גם, ששמעתם מהחברים ללימודים, שאם רוצים להעביר חפצים במחירים נוחים וביעילות – זה האיש!
שירותי אריזה – זה מה שאתם צריכים. שמישהו יבוא לביתכם, ותוך כמה שעות יארוז את כל תכולת הדירה. הרי לא הספקתם לאגור מצבורי רהיטים יקרים, שולחנות מחשב בסיטונאות, לולים ומיטות של תינוקות. אתם רק בתחילת דרככם.
אתם מקלידים שוב במחשב: הובלת מקרר ירושלים, ושוב אתם נופלים על האיש הנכון בזמן הנכון: הובלות ירושלים! פעמיים ביום שפר עליכם מזלכם, אז ככל הנראה, אתם עושים משהו נכון.
בחברת הובלות יבגני מספקים פתרונות אריזה, פירוק והרכבת רהיטים במחירים נוחים במיוחד לחבר’ה שמחליטים שמעתה הם עוזבים את הגן ועכשיו הם גדולים! הטיפול, האדיבות והשירות הולך עם החברה לכל מקום, והשמועה מועברת מפה לאוזן, וכמו שאנחנו רואים – גם לאינטרנט.
בזכות לקוחות מרוצים, הובלות ירושלים מצליחה היום. כרטיס ביקור מהלך – אלה הלקוחות המרוצים, שממליצים לחבריהם ולקולגות על שירות מדהים שקיבלו. בחברה מקפידים לומר, כי עניין הטיפים אינו חובה, אלא רשות. אם תרצו לצ’פר את המובילים – מה טוב, אם אין לכם איך…. טוב, תמיד אפשר למצוא כמה שטרות עבור אנשים צעירים בגילכם, הם הרי עובדים קשה. אבל שוב, אין זו חובה! מה שבטוח, שגם אתם, וגם הם ירגישו טוב עם הזמן שהעברתם ביחד.
אז בהצלחה לכם, ושיהיה רק טוב!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *